Eigen stage: Helpen tijdens de scouting activiteiten

Praktische informatie
Reguliere stage • Eenmalig
Contactpersoon
Mas Makelaar
#127700
Scan me of ga naar www.mas-apeldoorn.nl/o/Scouting-Dr-Ariensgroep-Apeldoorn/stages/Eigen-stage-Helpen-tijdens-de-scouting-activiteiten/127700 om je aan te melden
Helpen tijdens de scouting activiteiten
Gerelateerd aan
Over Scouting Dr. Ariënsgroep Apeldoorn
Scouting is een plezierige vrijetijdsbesteding voor iedereen vanaf vijf jaar! Bij Scouting speel je in je eigen leeftijdsgroep: een speltak. Iedereen krijgt zijn eigen uitdagingen en kan zo veel plezier aan het Scoutingspel beleven. In Nederland hebben land-, lucht- en waterscouts.
Elke week ben je met andere scouts samen in de natuur en maak je met elkaar een hoop leuke, maar ook spannende dingen mee. Wel eens geprobeerd een vlot te bouwen of een kompastocht te lopen? Natuurlijk krijg je hulp van je leiding, maar je mag ook met elkaar oplossingen bedenken. Scouts gaan op kamp en dat is een grote uitdaging. Een weekend of een week lang in een tent ergens in Nederland. Zelf koken, hiken en nog veel meer geweldige activiteiten.
De ervaring die je opdoet bij Scouting is zo belangrijk dat je er ook later, heel veel aan hebt.
Deze stage is vol. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere reguliere stages vinden.
