Eigen stage: Helpen met activiteiten en eten/drinken

Eigen stage: Helpen met activiteiten en eten/drinken

Praktische informatie

Reguliere stage Eenmalig

8+ uur
Prins Willem-Alexanderlaan 1419, 7312 GA Apeldoorn, Nederland

Contactpersoon

Zorggroep Apeldoorn PWA laan

#90984
Scan me of ga naar www.mas-apeldoorn.nl/o/Zorggroep-Apeldoorn-PWA-laan/stages/Eigen-stage-Helpen-met-activiteiten-en-etendrinken/90984 om je aan te melden

oudere mensen helpen, drinken en eten maken. klusjes doen, activiteiten geven. 2 januari en 3 januari (ik heb al stage gelopen)

Gerelateerd aan

Zorg
Ouderen
Mensen met een beperking

Hoe kom ik er?

Over Zorggroep Apeldoorn PWA laan

Doel dagactiviteiten
Het doel van dagactiviteiten is om mensen te ondersteunen in hun wens om zo lang mogelijk thuis te kunnen blijven wonen. Een zinvolle besteding van de dag is in deze wens belangrijk. Dit biedt deze locatie. We maken een programma op basis van de behoefte van de individuele persoon. Hierin zit een mix van ontmoeting en activiteiten. Er is natuurlijk ook ruimte voor lichamelijke en/of geestelijke behandeling. Op deze manier verbeteren we het welzijn van de bezoeker. Mensen voelen zich fitter en zelfstandiger wanneer ze een zinvolle invulling hebben van hun dag.

Bekijk meer stages van Zorggroep Apeldoorn PWA laan

Deze stage is vol. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere reguliere stages vinden.

Praktische informatie

Reguliere stage Eenmalig

8+ uur
Prins Willem-Alexanderlaan 1419, 7312 GA Apeldoorn, Nederland

Contactpersoon